Live score – Soccer

m88

 Albania :: Super League
20:00 Vllaznia  -vs-  Lushnja
 Argentina :: Superliga
05:15 River Plate  -vs-  Union de Santa Fe
 Argentina :: Primera B Metropolitana
07:05 FT Talleres (R.E)  1-0  CA Estudiantes
 Argentina :: Primera C Metropolitana
03:00 Dep. Merlo  -vs-  Ituzaingo
 Argentina :: Primera D Metropolitana
06:30 FT Argentino de Merlo  1-0  Liniers
 Bangladesh :: Premier League
17:30 Abahani Chittagong  -vs-  BJMC
19:45 Mohammedan  -vs-  Abahani Limited
 Bosnia And Herzegovina :: Bosnia and Herzegovina Cup
19:00 Olimpic Sarajevo  -vs-  Zvijezda Brgule
19:00 Prijedor  -vs-  Krupa
19:00 Sloga Simin Han  -vs-  Sloboda
 Brazil :: Serie B
05:00 FT Santa Cruz  5-2  Juventude
 Costa Rica :: Primera Division – Apertura
08:00 FT Carmelita  0-1  Herediano
04:00 Guadalupe  -vs-  U.C.R.
 Croatia :: 2. HNL
19:30 Dugopolje  -vs-  Hajduk Split 2
 Czech Republic :: U19 League
16:30 FC Fastav Zlin (U19)  -vs-  Ostrava (U19)
18:15 FK Pardubice (U19)  -vs-  Karvina (U19)
19:00 Bohemians 1905 (U19)  -vs-  Sigma Olomouc (U19)
 Czech Republic :: Czech Cup Women
23:30 Brno (W)  -vs-  Slovacko (W)
 Dr Congo :: Super Ligue
21:30 AC Rangers  -vs-  FC Renaissance
21:30 Lubumbashi Sport  -vs-  Ocean Pacifique
 Egypt :: Premier League
19:45 El Raja  -vs-  Wadi Degla
22:00 Misr Elmaqasah  -vs-  Petrojet
 England :: Championship
02:45 Ipswich  -vs-  Sheffield Wed
02:45 Middlesbrough  -vs-  Birmingham
02:45 Wolves  -vs-  Leeds
 England :: FA Trophy – Qualification
02:45 Cray  -vs-  Moneyfields
 Europe :: Champions League – Group Stage
00:00 CSKA Moscow  -vs-  Benfica
00:00 Qarabag  -vs-  Chelsea
02:45 Anderlecht  -vs-  Bayern Munich
02:45 Atl. Madrid  -vs-  AS Roma
02:45 Basel  -vs-  Manchester United
02:45 Juventus  -vs-  Barcelona
02:45 Paris SG  -vs-  Celtic
02:45 Sporting  -vs-  Olympiakos Piraeus
 Europe :: UEFA Youth League – Group Stage
18:00 CSKA Moscow (U19)  -vs-  Benfica (U19)
18:00 Qarabag (U19)  -vs-  Chelsea (U19)
20:00 Atl. Madrid (U19)  -vs-  AS Roma (U19)
20:00 Paris SG (U19)  -vs-  Celtic (U19)
21:00 Sporting (U19)  -vs-  Olympiakos Piraeus (U19)
22:00 Anderlecht (U19)  -vs-  Bayern (U19)
22:00 Basel (U19)  -vs-  Manchester United (U19)
22:00 Juventus (U19)  -vs-  Barcelona (U19)
 Europe :: UEFA Youth League – Winners Play Offs
21:00 Saburtalo Tbilisi (U19)  -vs-  Brodarac (U19)
22:00 Esbjerg (U19)  -vs-  Inter (U19)
22:00 Honved (U19)  -vs-  Krasnodar (U19)
22:00 Zeljeznicar (U19)  -vs-  Lok. Zagreb (U19)
00:00 Molde (U19)  -vs-  Zimbru Chisinau (U19)
 Fyr Of Macedonia :: First League
19:00 FK Skopje  -vs-  Shkupi
 Georgia :: Erovnuli Liga
17:00 Dila Gori  -vs-  Shukura
17:00 Lokomotiv Tbilisi  -vs-  Samtredia
17:00 Poti  -vs-  Chikhura
17:00 Saburtalo Tbilisi  -vs-  Dinamo Tbilisi
17:00 Torpedo Kutaisi  -vs-  Dinamo Batumi
 Germany :: Regionalliga North
01:00 PP Egestorf-Langreder  Postp.  SC Weiche-08
01:30 Hannover II  -vs-  Luneburger Hansa
 Germany :: Regionalliga Nordost
20:05 Lokomotive Leipzig  -vs-  Chemie Leipzig
 Germany :: Junioren Bundesliga North
00:30 Osnabruck (U19)  -vs-  Bremen (U19)
 Gibraltar :: Premier Division
02:30 Manchester 62  -vs-  Europa FC
 Haiti :: Championnat National – Serie de Cloture
04:00 America des Cayes  -vs-  Ouanaminthe
04:00 Capoise  -vs-  Juventus
04:00 Don Bosco  -vs-  Baltimore
04:00 Racing des Gonaives  -vs-  Petit-Goave
04:00 Racing Haitien  -vs-  Mirebalais
04:00 Real du Cap  -vs-  Eclair des Gonaives
04:00 Sud-Est  -vs-  Fica
04:00 Tempete  -vs-  Cavaly
 India :: ISL
21:30 Pune City  -vs-  Delhi Dynamos
 Italy :: Serie D – Group A
20:30 Como  -vs-  OltrepoVoghera
 Italy :: Serie D – Group C
00:00 Feltre  -vs-  Legnago Salus
 Italy :: Serie D – Group E
21:00 Albissola  -vs-  Rignanese
21:00 Ligorna  -vs-  Lavagnese
 Italy :: Serie D – Group I
20:30 Gela  -vs-  Vibonese
 Italy :: Coppa Italia Serie C – Play Offs
20:30 Bassano  -vs-  FeralpiSalo
20:30 Reggiana  -vs-  Prato
20:30 Renate  -vs-  Giana Erminio
22:30 Viterbese  -vs-  Teramo
00:30 Pontedera  -vs-  Lucchese
02:30 Casertana  -vs-  Sambenedettese
02:30 Catania  -vs-  Cosenza
 Jamaica :: Premier League
03:00 Sandals SC  -vs-  Reno
03:00 Tivoli  -vs-  UWI
06:30 Montego Bay  -vs-  Humble Lions
 Kosovo :: Superliga
19:00 Besa Peje  -vs-  Llapi Podujeve
19:00 Drenica  -vs-  Drita
19:00 Gjilani  -vs-  Trepca 89
19:00 KF Feronikeli  -vs-  Vellaznimi
19:00 Liria  -vs-  Flamurtari
 Mexico :: Copa Mexico – Apertura – Play Offs
10:06 FT Pachuca  2-0  Atlante
 Montenegro :: Montenegrin Cup
19:00 Grbalj  -vs-  Ibar
19:00 Lovcen  -vs-  Igalo
19:00 Mladost Podgorica  -vs-  Mornar Bar
22:00 Sutjeska  -vs-  Buducnost
 Morocco :: Botola Pro
22:00 Wydad  -vs-  Difaa El Jadidi
 Morocco :: Elite 2
22:00 Kasba Tadla  -vs-  Widad Temara
 Poland :: Division 1
00:00 Ruch  -vs-  Suwalki
 Russia :: Division 1
17:00 Luch Energiya  -vs-  Tyumen
 Russia :: Division 2 – South
20:00 Krasnodar 2  -vs-  Kuban 2
21:00 Vladikavkaz  -vs-  Anzhi 2
 Rwanda :: National Football league
20:30 Gicumbi  -vs-  Kirehe
20:30 Marines  -vs-  AS Kigali
20:30 Mukura Victory Sports  -vs-  Miroplast
20:30 Police  -vs-  APR
20:30 Sunrise  -vs-  Kiyovu
 San Marino :: Coppa Titano
02:45 Pennarossa  -vs-  Tre Penne
 South Africa :: Premier League
23:00 Free State Stars  -vs-  Chippa Utd.
00:30 Amazulu  -vs-  Kaizer Chiefs
00:30 Platinum Stars  -vs-  Bloem Celtic
00:30 Polokwane  -vs-  Maritzburg Utd
00:30 PP Supersport Utd  Postp.  Ajax Cape Town
 South America :: Copa Libertadores – Play Offs
06:45 Gremio (Bra)  -vs-  Lanus (Arg)
 South America :: Copa Sudamericana
07:15 FT Libertad Asuncion (Par)   1-0  Independiente (Arg)
 South Korea :: K-League Classic – Relegation
17:00 Busan  -vs-  Sangju Sangmu
 Spain :: Tercera Division
01:30 Esporles  -vs-  Petra
 Sri Lanka :: Champions League
16:30 Colombo  -vs-  Navy
 Syria :: Premier League
19:00 Al-Ittih.Aleppo  -vs-  Al Nawaeir
19:00 Al Mohafaza  -vs-  Herafio Halab
19:00 Al Shorta  -vs-  Al Jaish
 Trinidad And Tobago :: Pro League
05:00 Defence Force  -vs-  S.A. Rangers
03:00 San Juan Jabloteh  -vs-  Police
05:00 Central FC  -vs-  W Connection
 Tunisia :: Ligue Professionnelle 1
20:00 Ben Guerdane  -vs-  Sfaxien
20:00 Bizertin  -vs-  Club Africain
20:00 Zarzis  -vs-  JS Kairouan
 Uruguay :: Primera Division – Clausura
03:00 Fenix  -vs-  CA Cerro
03:00 Juventud  -vs-  Liverpool M.
03:00 River Plate  -vs-  Penarol
03:00 Sud America  -vs-  Boston River
 Usa :: MLS – Play Offs
08:00 FT Columbus Crew  0-0  Toronto FC
09:30 FT Houston Dynamo   0-2  Seattle Sounders
 World Match :: Club Friendly
22:00 Niger Tornadoes (Nga)  -vs-  Kano (Nga)
04:00 Vera (Esp)  -vs-  CD Buzanada (Esp)
 World Match :: Friendly International Women
45+’ Australia (W)  1-0  China (W)
m88

12bet
fun88 แทงบอล
  ปิดเองอัตโนมัติใน 10 วินาที
m88